درباره الومستر برق

تاریخچه مستر برق را ببینید.

درباره الو مستر برق

الو مستر برق نام یکی از وبگاه های فعال در زمینه تجارت الکترونیک در ایران است. این وبگاه یکی از فروشگاه های آنلاین در ایران است و روزانه بیش ازده درصد سهم بازار فروش آنلاین محصولات صنعت برق و الکتریک در ایران می باشد، دفتر مرکزی این مجموعه محل استقرار تیم های مارکتینگ و تامین کالاست. مدل کسب و کار مجموعه الو مستر برق ترکیبی از بازارهای مجازی و خرده فروشی یا اصطلاحاً مدل ترکیبی یا هیبرید است.

نام گذاری سایت

الو مستر برق برگرفته از تخصص و مشاوره بودن  آقای آبتین در صنعت برق بود و راحت نرین اسم برای به خاطر سپردن مشتری ها منتخب شد.

ایده شکل گیری

در مورد ایده و دلیل راه اندازی فروشگاه الو مستر برق ، آقای آبتین مشاور و کارشناس بسیار حاذق در مورد طراحی مدارها و تامین کننده اجناس به شمار میرفتند و به عنوان مشاور امین که با پایین ترین قیمت و بهترین مواد و قابل دسترس ترین طراحی کارخانه ها شناخته شده بودند.

تاریخچه الو مستر برق

آقای بهرام آبتین در سال 1389 تصمیم به راه اندازی آن داشت، تا اینکه در سال 1390 موفق به بنیانگذاری آن شدند. پرسنل اولیه آن 4 نفر بودند و اکنون به عنوان منابع انسانی از آن یاد می شود.

سرمایه‌ گذاری

در ابتدا الو مستر برق با سرمایه حدود 10 میلیون تومان شروع به کار کرد و اکنون با جذب سرمایه گزاران به پشوانه قدرتمند مالی رسیده است.

386 محصولات
275 مشتریان
15 اعضای مستر برق
4 تیم فروش
7 طراحان
156 محصولات جدید

امکانات و ویژگی الو مستر برق

الو مستر برق از ابتدا تنها کالاهای برقی را به صورت آنلاین به فروش می رساند تا اینکه از سال 94 علاوه بر فروش لوازم برقی به فروش تمامی لوازم، تغییر استرتژدی داد و از آن پس به فروشگاه آنلاین کالا در تمامی دسته های کالایی تبدیل شد. از جمله اقلام موجود در فروشگاه آنلاین الو مستر برق به کالاهای دیجیتال، برق صنعتی و ساختمانی، تجهیزات هوشمند، روشنایی، سیم و کابل، محافظ برق، تجهیزات تلویزیونی، دوربین و دزدگیر، تحهیزات نور پردازی، آیفون صوتی و تصویری اشاره کرد.

مارس جانس

مدیر عامل / ناظر

مارس جانس

مدیر عامل / ناظر

مارس جانس

مدیر عامل / ناظر

مارس جانس

مدیر عامل / ناظر